Rankšluosčiai kūdikiams

Rankšluosčiai kūdikiams, apgobsiantys mažylį ypatingu švelnumu, elektroninėje parduotuvėje www.lietuviukas.lt. Sutiksite, kad rankšluostis, kuriuo šluostote ir įsupate mažylį, yra labai svarbus. Kūdikių rankšluosčiai privalo būti švelnūs, minkšti ir, žinoma, gerai sugerti drėgmę. Kodėl ypatingas dėmesys skiriamas švelnumui bei minkštumui? Todėl, kad kūdikių odelė yra labai trapi bei jautri, tad prie jos liestis reikia itin atsargiai. Tad švelnus bei minkštas rankšluostis yra tai, ko reikia, kad šluostant mažylį jam būtų suteiktas visiškas komfortas. Taip pat ne ką mažiau svarbu ir tai, kad kūdikių rankšluosčiai puikiai sugertų drėgmę. Po maudynių visiškai sausai nuvalyti mažylį – būtina. Kodėl? Tai reikalinga tam, kad jis neperšaltų ar drėgna odelė nesudirgtų. 
Galvoje sukasi viena mintis: kur rasti tokį ypatingą rankšluostį kūdikiui? Esate ten, kur reikia. www.lietuviukas.lt – itin platus rankšluosčių kūdikiams pasirinkimas. Pas mus kūdikių rankšluosčiai įvairių spalvų, raštų, medžiagų bei dizainų. Reikėtų pabrėžti, kad čia esantys rankšluosčiai kūdikiams yra su gobtuvais. Kodėl rankšluostis su gobtuvu? Todėl, kad labai svarbu ne tik rankšluosčiu uždengti kūdikio kūnelį, bet reikia apsaugoti ir galvytę. O, kas tai geriau padarys nei tam skirtas gobtuvas? 
Be to, pas mus kūdikių rankšluosčiai – itin stilingi, žaisimingi bei dailūs. Esame tikri, jie tikrai sužavės mažuosius maudynių mėgėjus. Jūsų vonioje dar nekaba rankšluostis kūdikiui iš www.lietuviukas.lt? Kodėl delsiate? Aukščiausia kokybė, dailus dizainas ir nepaprastas jaukumas jau laukia jūsų kūdikio!

Filtruoti
Kategorijos
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra pristatomos per 1-4 d.d.