Žirklutės kūdikiams

Žirklutės kūdikiams – itin reikalingas daiktas. Juk labai svarbu pasirūpinti, kad kūdikio nagučiai būtų visuomet dailiai bei tinkamai nukarpyti. Ir tai svarbu ne tik estetine prasme, bet ir rūpinantis mažylio saugumu. Dėl neprižiūrėtų, nenukarpytų nagučių kūdikis gali susižeisti ir net gan rimtai – susibraižyti veiduką, įsidurti į akytę. 
Tad kokias žirklutes kūdikiams rinktis, kad jos būtų ir kokybiškos, ir saugios? Esame tikri, kad www.lietuviukas.lt rasite tokias žirklutes kūdikiams, kurios bus ir kokybiškos, ir leis saugiai pasirūpinti mažylio nagučiais. 
Galite rinktis kūdikių nagų žnyplytes arba žirklutes kūdikiui užapvalintais galais. Garantuojame, kad šios žirklutės kūdikiams yra visiškai saugios, kerpant kūdikiui nagučius tikrai jo nesužeisite ar neįdursite, anaiptol nagučius nukirpsite greitai bei paprastai.
Taip pat šios žirklutės kūdikiams – ir labai kokybiškos. Užtikriname, kad jos jums tarnaus ilgą laiką, tad tokias žirklutes puikiai panaudosite ne tik kūdikio, bet ir ūgtelėjusio mažylio nagų karpymui.
Įsigykite kokybiškas bei saugias žirklutes kūdikiams iš www.lietuviukas.lt už itin gerą kainą ir mažylio nagų karpymas taps, kur kas lengvesnis bei saugesnis!

Filtruoti
Kategorijos
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra pristatomos per 1-4 d.d.