Lininiai drabužiai

Visi lininiai rūbai vaikams, esantys parduotuvėje Lietuviukas.lt yra pagaminti Lietuvoje. Kuo yra ypatingas linas? Lininius drabužius smagu dėvėti vasarą, nes suteikia gaivumo jausmą. Taip pat linas nesielektrina, puikiai sugeria drėgmę, turi antialerginių savybių ir yra tvirta, ekologiška medžiaga.

Ką Jūs galite rasti pas mus parduotuvėje? - tai ir vaikiški lininiai rūbai, ir lininiai rūbai kūdikiams, ir lininė produkcija voniai (chalatai, kempinėlės, plaušinės). Visus vaikiškus lininius drabužius ir kitą produkciją , esančią pas mus, gamina savo srities profesionalai: dizaino studija „Linen“, kurianti megztus lininius drabužėlius vaikučiams, „Linum studio“ - nuostabius, stilingus ir kokybiškius gaminius iš lininio audinio, „Agrupė“ - turinti didžiulę patirtį lininių audinių gamyboje ir ko gero vienintelė Europoje audžianti kilpinį lininį audinį ir gaminati iš jo nuostabius produktus voniai bei kitų gamintojų lininius drabužius vaikams.

Lininius rūbus vaikams galite įsigyti patogiai, internetu. Šitaip Jūs sutaupysite laiko ir energijos, o mes stengsimės pasiūlyti Jums aukščiausią lininių rūbų vaikams ir kūdikiams kokybę už priimtiną ir konkurencingą kainą.

Filtruoti
Kategorijos

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą

  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra pristatomos per 1-4 d.d.