Šepečiai ir šukos

Šukos kūdikiams, su kuriomis švelniai sušukuosite mažylių plaukus, elektroninėje parduotuvėje www.lietuviukas.lt. Pas mus ir itin minkšti, plaukučių nepešantys šepečiai kūdikiams. Sutiksite, kad pirmieji mažylių plaukučiai – itin trapūs, o galvos odelė labai jautri, todėl plaukučių priežiūrai reikalingi tik išskirtinai kokybiški, nepešantys šepečiai ir šukos. Kur tokius rasti? Užsukote ten, kur reikia. Pas mus gležnai vaiko galvos odeliai pritaikyti šepečiai kūdikiams ir šukos kūdikiams. Patikėkite, niekas švelniau nepasirūpins kūdikio plaukučiais nei šepečiai ir šukos iš mūsų. Užtikriname, su jais lengvai bei švelniai sušukuosite pačių mažiausiųjų plaukučius. 
Labai svarbu paminėti ir tai, kad čia esantys šepečiai kūdikiams turi minkštus šerius, kurie ne tik švelniai šukuoja, bet ir nepeša bei nedirgina galvos odelės. O šukos kūdikiams yra su užapvalintais galiukais, todėl nesubraižys vaiko odelės. 
Šukuodami mažylį leiskite jam pajusti visišką komfortą, o tą padaryti padės šepečiai kūdikiams ir šukos kūdikiams iš www.lietuviukas.lt.

Filtruoti
Kategorijos
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra pristatomos per 1-4 d.d.