Nuo dieglių

Kūdikių diegliai – vienas sunkiausių ir ko gero, kone, daugiausiai streso tiek mažyliui, tiek tėveliams suteikiantis kūdikio augimo etapas. Kodėl augimo etapas? Todėl, kad, deja, bet taip jau yra, jog kūdikių diegliai kamuoja beveik visus mažylius, tik vieniems jie pasireiškia itin stipriai, o kitiems lengviau. 
Daugelis tėvų vis dar nežino kaip kovoti su mažylį užklupusiais diegliais, jaučiasi pasimetę ir bejėgiai. Juk tiesa, kad kai skauda kūdikiui – skauda ir tėveliams, ar ne? Tad, ką daryti susidūrus su kūdikių diegliais? Koks efektyviausias vaistas nuo dieglių? Vieno, užtikrinto atsakymo nėra, tačiau galime patikinti, kad vyšnių kauliukų pagalvėlė tikrai padės mažyliui daug lengviau ir paprasčiau ištverti dieglių sukėlimą diskomforto jausmą. 
Vyšnių kauliukų pagalvėlė-šildyklė efektyviai malšina pilvuko skausmus, ramina mažylį ir leidžia jam atsipalaiduoti. Svarbiausia, kad vyšnių kauliukų pagalvėlė yra pagaminta tik iš natūralių komponentų – 100% medvilnė ir vyšnių kauliukai. Tad ši pagalvėlė itin maloniai priglus prie kūno, nedirgins, nealergizuos odos. 
Be to, vyšnių kauliukų pagalvėlė gali pasitarnauti ne tik kaip šildyklė, bet puikiai veikia bei yra naudojama ir atšaldyta. 
Tad pats metas atsisveikinti su kūdikį varginančiais diegliais lengvai ir paprastai, apsipirkus www.lietuviukas.lt!

Filtruoti
Kategorijos
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra pristatomos per 1-4 d.d.