Apatiniai drabužiai

Šioje kategorijoje siūlome Jums vaikiškus chalatus, pižamas vaikams, naktinukus mergaitėms ir kitus miego drabužius. Didesnė dalis miego drabužių yra pagaminti iš bambuko pluošto . Jie minkšti, puikiai sugeria drėgmę bei išgarina ją, pasižymi antimikrobinėmis savybėmis, vėsina karštuoju metų laiku bei šildo kai šalta, išgarina drėgmę žymiai greičiau nei medvilnė, tinka alergiškiems vaikams. Ir visi jie pagaminti – Lietuvoje.

Taip pat yra vaikiškos pižamos, marškinėliai pagaminti iš pieno baltymo. Jie pasižymi antimikrobinėmis savybėmis, labai laidūs orui, gerina kraujotaką, drėkina odą. Pižamos vaikams ir pižamos kūdikiams pagamintos iš šio pluoštos yra labai minkštos, švelnios, malonios prie kūno.

Lininiai drabužiai šioje kategorijoje - frotiniai chalatai vaikams – iš kokybiško, Lietuvoje austo lino. Įmonė, gaminati šiuos chalatus vaikams turi didžiulę patirtį lininių audinių gamyboje ir yra vienintelė Europoje, kuri audžia kilpinį lininį audinį.

Tikriausiai visi sutiksime, kad miego drabužių kokybė yra ypatingai svarbi. Šie drabužėliai liečiasi su vaikučio kūnu ir mums visiems svarbu, kad jis jaustųsi patogiai ir komfortiškai.

Filtruoti
Kategorijos
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra pristatomos per 1-4 d.d.