Meniu

Grąžinimas

4 lengvi žingsniai, kaip GRĄŽINTI prekes

Bijote, kad netiks ar nepatiks?  Pirkite drąsiai! Visas prekes galite grąžinti per 14 dienų be jokios priežasties NEMOKAMAI!

Veido kaukių grąžinti negalima pagal LR Civilinio kodekso 6.22810  straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis prekėms, kurių grąžinti negalima  (pvz., negalima grąžinti prekių, kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių).

1. Informuokite mus el. paštu info@lietuviukas.lt apie ketinimą grąžinti prekę -es, nurodant užsakymo numerį ir preke -es, kurias norite grąžinti ir po mūsų patikrinimo atsiųsime tuo pačiu el. paštu prekių grąžinimo formą.

3. Atsispausdinkite ją ir užpildykite pateiktą lentelę, apibraukite savo pasirinkimus, perskaitykite sąlygas ir pasirašykite.

4. Išsiųskite mums prekes, kurias norėsite grąžinti, kartu įdėdami užpildytą formą ir PVM sąskaitą-faktūrą, adresu:

UAB Getstyle

Čiurlionio g.16

Šiauliai 76228

5. NEMOKAMAI prekes galima grąžinti panaudojant Omniva grąžinimo kodą arba per Lietuvos paštą (tokiu atveju lietuviukas.lt administracija atsiųs lipduką siuntai paštu).

Pinigai gražinami per 7 d.d., nuo tos dienos, kai gražinama prekė pasiekia mūsų biurą.

Jei turite klausimų dėl prekių grąžinimo ar formos pildymo, susisiekite su lietuviukas.lt komanda el. paštu info@lietuviukas.lt