Vystyklai

Vystyklai, kurių pagalba itin lengvai ir paprastai suvystysite kūdikį, elektroninėje parduotuvėje www.lietuviukas.lt. Jei pakalbintumėte savo mamas ar seneles jos jums papasakotų, kad be vystyklų neįsivaizdavo naujagimio priežiūros. Ar tai reiškia, kad vystyklai jau atgyvenusi priemonė? Tikrai, ne. Daugelis mamyčių ir dabar vysto kūdikius. Kodėl? Dėl daugelio priežasčių. Kelios iš jų – suvystytas kūdikis geriau miega, greičiau nurimsta, be to vystymas išsprendžia net ir pilvuko skausmo problemas. 
Jums taip pat reikalingi vystyklai? Nežinote kokius ir iš kur rinktis? Esate ten, kur reikia, nes www.lietuviukas.lt – itin aukštos kokybės, visišką komfortą kūdikiui suteiksiantys vystyklai. 
Siūlome platų vystyklų pasirinkimą: flaneliniai vystyklai, medvilniniai vystyklai, marliniai vystyklai. Taip pat mūsų asortimente ir kūdikiams reikalingi merliukai bei nosinės. Svarbiausia, kad visi čia esantys vystyklai – išskirtinos kokybės. Pasiūti tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, tad maloniai ir švelniai glus prie jūsų kūdikio odelės, jos nedirgins, nealergizuos. Be to, visi pas mus esantys vystyklai pagaminti Lietuvoje, taigi klausimų dėl kokybės tikrai nebekyla, ar ne?
Taip pat vystyklai iš www.lietuviukas.lt ne tik itin kokybiški, bet ir labai dailūs. Rinkitės iš įvairių spalvų bei raštų, esame tikri, tikrai rasite, kas jus sužavės.
Dar neišsirinkote? Paskubėkite tai padaryti, nes geriausi vystyklai, tobulai tiksiantys jūsų kūdikiui jau laukia www.lietuviukas.lt!

Filtruoti
Kategorijos
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra pristatomos per 1-4 d.d.