Drabužiai iš bambuko pluošto

Visi vaikiški bambukiniai rūbai ir bambukiniai rūbai kūdikiams esantys Lietuviukas.lt yra pagaminti Lietuvoje. Kuo ypatingas bambukas? Kodėl taip smagu dėvėti bambukinius drabužėlius?

Viena iš unikalių bambuko savybių yra ta, kad bambukiniai drabužėliai kai karšta - vėsina, kai šalta - šildo. Lyginant bambuko pluoštą su medvilne - bambukas žymiai greičiau išgarina drėgmę ir dėl šios bambuko savybės vaikučiai komfortabiliai jaučiasi, nes nejaučia drėgmės bei nesušąla. Auginat bambuko pluoštą, nenaudojami jokie chemikalai. Bambukiniai rūbai vaikams - puiki alternatyva alergiškiems vaikams ir kūdikiams, kadangi bambuko pluoštas turi antialerginių savybių. Taip pat bambukas yra minkštas ir švelnus, ne veltui dažnai lyginamas su šilku. Ir negalime nepaminėti dar vienos puikios ir praktiškos bambuko savybės - išskalbus bambukinius drabužius, džiuvimo laikas yra kelis sykius greitesnis lyginant su kitomis medžiagomis.

Lietuviukas.lt galite patogiai ir greitai isigyti bambukinių rūbų vaikams ir kūdikiams internetu. Mes stengsimės išlaikyti puikų bambukinių rūbų suaugusiems, vaikams ir kūdikiams kainos ir kokybės santykį.

Filtruoti
Kategorijos
  • Pasirinkite norimą prekęSuformuojamas prekių krepšelis.
  • Pradėkite registracijąSuveskite savo asmeninius duomenis.
  • Pristatymas ir mokėjimasPasirinkite mokėjimo bei pristatymo būdą.
  • Laukite atvykstant prekių.Prekės yra pristatomos per 1-4 d.d.